O Společnosti PPH spol. s r.o.

Vítáme Vás na stránkách společnosti PPH spol. s r.o.


Dovolte, abychom Vám ve stručnosti představili naší společnost a aktivity, jimiž se zabýváme.

Společnost PPH spol. s r.o. se již sedmnáctým rokem zabývá službami v bezpečnostní sféře, které poskytujeme našim klientům okresech Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín.

V současné době společnost za tímto účelem zaměstnává téměř 250 zaměstnanců, kteří jsou pečlivě vybíráni, tak aby vyhovovali nejpřísnějším měřítkům, a potřebám klienta.

Cílem společnosti je v první řadě spokojenost klienta, což je možné dokladovat referencemi mnoha desítek spokojených klientů z řad významných podniků. Té se snažíme dosáhnout rychlou reakcí na zákazníkova přání a potřeby, a samozřejmě i maximální kvalitou poskytovaných služeb. Jedná o ostrahu areálů komerčních objektů. Naši zaměstnanci jsou připraveni zajistit vždy plně profesionální služby.

Pokud se tedy rozhodujete pro řešení, které by Vám mělo zajistit poskytování kvalitních služeb,věříme, že zvolíte právě naši společnost. Tímto si Vám dovolujeme nabídnout své služby v oblasti střežení objektů, zajištění vrátnické a informační služby, obsluhy telefonních ústředen Vaší organizace, které zajišťujeme po celé Moravě, popřípadě dle dohody. Střežení objektů může být na základě Vašeho požadavku doplněno ostrahou služebními psy. Individuální dohodou můžeme nad rámec poskytovaných služeb zajistit i související služby (například obsluha vážících zařízení, obsluha poplašných a protipožárních zařízení apod.)

Všichni naši proškolení pracovníci ostrahy musí být k výkonu služby způsobilí jednak po stránce zdravotní (povinná vstupní lékařská prohlídka), jednak po stránce bezúhonnosti (trestní rejstřík bez záznamu).

Partneři společnosti PPH spol. s r.o.